9-22 maja 2026 r. ZAKOPANE – NOWY TARG
Rektorzy publicznych uczelni zawodowych oraz Przewodniczący KRePUZ uczestniczyli w uroczystych obchodach 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu.
Jubileusz był okazją do wspólnego świętowania dorobku Uczelni, podkreślenia jej znaczenia dla regionu oraz rozmów o roli akademii nauk stosowanych w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski. W programie wydarzenia znalazły się m.in. uroczystości jubileuszowe, wystąpienia zaproszonych gości, wręczenie odznaczeń i wyróżnień oraz jubileuszowa konferencja poświęcona tożsamości akademii nauk stosowanych. Dziękujemy Jej Magnificencji dr Biance Godlewskiej-Dzioboń, Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu oraz organizatorom, za gościnność, serdeczne przyjęcie i możliwość wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu.



